Приветствую Вас Гость!
Четверг, 08.06.2023, 03:50
Главная | Регистрация | Вход | RSS|
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Клозет » Место для «мусорных» тем » Богдан Бенюк сподвижник укронацизма?! (ярчайший артист подался в нацисты, я просто в шоке)
Богдан Бенюк сподвижник укронацизма?!
ВладимирДата: Вторник, 23.03.2010, 11:33 | Сообщение # 1
Мое кредо: ☭ ☠ ☮ ♂
Группа: Заблокированные
Сообщений: 153
Репутация: 1
Статус: Offline
Вот, прислали недавно на емейл (чтобы быть в курсе вражеских дел, я подписался на рассылку ВО "Свобода" - фашистская украинская организация):

Quote
Богдан БЕНЮК: «Будучи на сцені, неможливо «вимикати» свої політичні переконання»

18 березня народний артист України, заступник голови ВО «Свобода» Богдан Бенюк взяв участь у телепрограмі «Віддзеркалення» харківської інформаційної агенції «АТН».

Відповідаючи на питання ведучої про «сумісництво» акторської справи і політики, Бенюк зазначив: «Мої політичні погляди і моя професійна діяльність є нероздільними. Неможливо бути актором і політиком «за розкладом». Тобто, будучи на сцені, неможливо «вимикати» власні політичні переконання.

З дитинства мене привчали любові до свого, а значить – до всього українського. Тому з появою «Свободи» на політичній сцені я зрозумів, що моє місце тут. Так само я закликаю відкинути нав‘язаний страх до поняття титульної нації. Ми – українці, і ми живемо в Україні, а значить називаємось іменем нашої держави. Іншої держави в українців бути не може!

Водночас маємо свідомо оберігати власний етнокод. Згоден, сьогодні цей код ще хворий. Але тільки з усвідомленням місії Української нації серед інших націй Україна розквітне найяскравішою квіткою у великому квітнику Вільної Європи.»

Коментуючи діяльність чинної Верховної Ради, актор зауважив, що Парламент має бути не театром і не цирком, а зібранням державних мужів. Сьогодні ж, на думку Богдана Бенюка, Рада є збіговиськом 450 поганих акторів, що не вміють грати делеговані їм ролі.

Народний артист також заявив, що для становлення України як сильної держави нам бракує пріоритетності розвитку кіномистецтва: «Так чи інакше, але ми з колегами намагаємося формувати український кінопродукт за принципом якісності, що є похідною від кількості. Цим шляхом пройшли усі світові кінодержави. Ринок українського кінофільму вже давно сформовано нами, українцями. Натомість пропозиція гальмує. І поки кіновиробництво в Україні не вийде «в серію», марно нарікати на відсутність якісної і конкурентоспроможної продукції.

Інший пріоритет держави у царині культури – шанувати вітчизняного актора. Аби той не був закордонним заробітчанином від кіно.» 
Форум » Клозет » Место для «мусорных» тем » Богдан Бенюк сподвижник укронацизма?! (ярчайший артист подался в нацисты, я просто в шоке)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:Напишите нам, или позвоните: +380953930813 (Viber, Whatsapp, Telegram, Skype)