Приветствую Вас Гость!
Вторник, 19.03.2024, 10:54
Главная | Регистрация | Вход | RSS|
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Свобода слова » «Хочу сказать!» » Выезд 31 мая в г. Донецк на политическую акцию
Выезд 31 мая в г. Донецк на политическую акцию
КатоликДата: Среда, 29.05.2013, 17:35 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
«Опозиції я вже не вірю!»

Акція протесту, що має відбутися 31 травня у Донецьку вже не матиме того ефекту, який міг би бути років з 10 тому, оскільки навіть опозиційні політики за короткий час встигли набриднути пересічному громадянину. Боляче дивитися, як безглуздо витрачаються та розкрадаються великі кошти, покликані забезпечити створення ефекту масового протесту.
   Глибоко здивована та не розділяю думку керівників опозиційних партій з приводу обраної лінії поведінки. Хіба можна собі уявити щоб у європейській державі політики, які турбуються за своє суспільство, які так гучно відстоюють інтереси громадян, водночас демонстративно їздять на дорогих автомобілях, одягаються в дорогий одяг, винаймають цілі підрозділи приватних охоронних структур для охорони себе любимих.
Я не маю впевненості у тих високих ідеалах, що проголошуються з вуст опозиційних політиків останнім часом, в тому числі під час їх вояжу регіонами України. Тому гасла, що лунатимуть із серця Донбасу матимуть черговий відтінок популізму та прагнення до покращення власного добробуту.

Заступник Голови Донецької обласної організації 
всеукраїнського товариства «Просвіта»
Марія Олійник
 
Форум » Свобода слова » «Хочу сказать!» » Выезд 31 мая в г. Донецк на политическую акцию
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:



Напишите нам, или позвоните: +380953930813 (Viber, Whatsapp, Telegram, Skype)